Menu

Niszczenie dokumentacji

USŁUGA NISZCZENIA DOKUMENTÓW

Nasza firma oferuje profesjonalną usługę niszczenia dokumentów.

Ochrona danych jest ważna dla nas wszystkich. Praca w biurze to ogrom pism lub zbiorów danych, których nie można tak po prostu wyrzucić do kosza a ich niedostateczne zniszczenie może pociągnąć nawet konsekwencje prawne.

Wykorzystanie naszych informacji przez niepowołane osoby może skutkować stratą cennych pracowników, dostawców lub odbiorców, nie wspominając o wyłudzonych kredytach czy zakupach dokonanych w naszym imieniu.

Badania podają, że ponad 70% naszych śmieci papierowych zawiera informacje, które mogą zostać wykorzystane.

Materiał poddany jest niszczeniu mechanicznemu - gwarantujemy uzyskanie 2 stopnia utajenia wg normy DIN 32757. Po jego zniszczeniu, wywieziony jest jako anonimowa makulatura do zakładów papierniczych. Przyjazny cennik dla firm - niskie ceny niszczenia dokumentów.

Oferujemy:

 

      

 

                                                    

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!!

O Firmie

Nasza specjalizacja to obsługa miast, gmin oraz małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi, gruzu, ziemi, odzysku surowców wtórnych itp.
Opracowujemy i wdrażamy systemy pozbywania się odpadów. Współpracujemy z miastami i gminami w ramach prowadzenia "selektywnej zbiórki odpadów komunalnych".

Czytaj więcej

Kontakt

  • 533 016 335
  • biuro@recyklingpoludnie.pl
  • ul. Rybnicka 155
    Radlin